Асоциацията на работодателските организации призова да се оттегли Концепцията за съживяване на "спящите" акции от масовата приватизация в Централния депозитар, лансирана преди дни от управляващите.
Бизнесът предупреди, че новият регламент нарушава правата на собствениците на бонове, като ги задължава да ги прехвърлят на инвестиционни посредници.
Според работодателите, подобно действие е равносилно на конфискация на автомобил, който не се управлява, или на имот, който не се използва.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите