Ръководството и целият екип на Университетската болница "Лозенец", преподавателите, студентите и специализантите изказват благодарност и признателност на министър-председателя Бойко Борисов за решението му да запази Университетската болница "Лозенец", като Национално многопрофилно лечебно заведение и учебно-клинична база на Софийския университет "Св.Климент Охридски". Това се посочва в позиция от лечебното заведение. В нея се казва, че от болница "Лозенец" ще продължат да подкрепят идеята за изграждането на нова Национална детска многопрофилна болница в България.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро