Ръководството на Локомотив София осъди остро вандалската проява на фен на клуба в Хирошима. Както е известно, в понеделник Мемориалът на мира в японския град осъмна с графит "Локо София". Деянието беше осъдено снощи и в позиция, разпространена от МВнР.
"Ръководството на "ФК Локомотив София 1929 АД" остро осъжда вандалската проява с надписа "Локо София" върху Мемориала на мира в Хирошима.
Подобни прояви на запалянковци страсти върху паметник на културата са крайно грозни и не хармонират с нашите разбирания за фенско поведение", пишат от ръководството на клуба.
;
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра