Над 100 шивачки протестираха в Дупница заради неизплатени заплати. Жените са работили за италианска фирма, която е закрита в края на септември миналата година. Работодателят не е изплатил последните им три заплати.
Протестиращите шивачки потърсиха съдействие и от омбудсмана Мая Манолова. Вчера тя се срещна с тях, както и с бившият им работодател. След срещата Манолова заяви, че в петък (9 февруари) отново ще бъде в Дупница. Тогава италианският бизнесмен е поел ангажимент да съобщи кога конкретно ще започне изплащането на заплатите.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите