Очакват се затруднения с придвижването в София, тази вечер. Причината - два протеста с начален час 18.30.
Майките от движението " Системата ни убива" организират авто-шествие. Поводът - изборът на Валери Симеонов за зам.- председател на НС. Идеята на организаторите е за блокиране на кръстовища и гражданско неподчинение.
Шествието, което започва от площад „Народното Събрание", ще премине през " Орлов мост", а автомобилите ще обикалят и кръговото движение при 4- ти километър.
В същото време феминистки организации организират шествие под надслов „Докато има насилие, борбата продължава" , то е по повод Международния ден на ООН за борба с насилието над жени. Шествието започва от площад „Независимост" и ще се отправи към Орлов мост.
Отново заявката е за блокиране на движението.
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите