Със затопляне на времето столичните улици и булеварди отново се превръщат в арена на незаконни гонки, алармират зрители на БНТ 2. Проблем, който от години остава нерешен, въпреки че след репортажите ни миналата година полицията взе временно мерки. Те обаче се оказаха неефективни. В началото на тази година депутатите приеха промени в Закона за движение по пътищата, които включват сурови наказания и глоби. Ще успее ли полицията сега да осигури спокойствие на софиянци. Отговорите потърсиха репортерът ни Владимир Христовски и операторът Венцислав Ценков.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата