Центърът за градска мобилност уведомява своите клиенти, че на Националния празник на България, 3 март 2018 година, „синя“ и „зелена“ зона за паркиране няма да работят. Столичани и гостите на София могат да паркират безплатно в зоните на града и на 5 март (понеделник) - ден, който е обявен за почивен.На 4 март – неделя, паркирането в „синя“ и „зелена“ зона е свободно.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата