Труп на мъж е открит в Костенец, на метри от къщата на издирвания за убийство Стоян Зайков - Чане. Няма данни на мястото в Костенец да е имало стрелба, заяви министърът на вътрешните работи Младен Маринов.
Тялото на мъжа бе открито днес на метри от къщата на Стоян Зайков - Чане, който вече 5 дни е издирван от полицията, защото е заподозрян в убийство на 38-годишната Милена Шишкова в Костенец. Според събраните данни двамата са бивши партньори.
„Сформиран е екип, включително съдебен лекар и започва огледа на място. На този етап не можем да говорим категорично, че има насилствена смърт“, поясни министър Маринов. На този етап разследващите не са открили друга връзка между мъртвия мъж издирвания Стоян Зайков, освен че двамата са били съседи.
По-подробна информация ще бъде дадена след извършването на днешния оглед.
Заложница по неволя: Забраняват на Ива Михайлова да напусне Кочани, за да се лекува в България
Полицията с нова акция в Благоевград, под лупа са заведения, автомобили и рискови лица
Незаконният град край Варна: Днес трябваше да бъде премахната оградата на селището
И.ф. главен прокурор Ваня Стефанова: Прокуратурата не трябва да бъде нито бухалка, нито чадър
Екстрадицията на Стоян Мавродиев - България изпраща документите до Сърбия до дни
Обявиха частично бедствено положение заради пороен дъжд в село Войводино (СНИМКИ)
Лъч надежда: Вече и жени без партньор имат право да кандидатстват за инвитро