Две учебно-тренировъчни фирми на Професионалната гимназия по икономика в Благоевград спечелиха награди на 20-ия Международен панаир на учебните предприятия „Млад предприемач“ в Пловдив.
Юбилейното издание на феста събра 134 учебни предприятия от България, Румъния, Сърбия, Черна гора и Белгия.
Професионалната гимназия по икономика „Иван Илиев“ – Благоевград се включи в надпреварата с две учебни предприятия – екоселище и фитнес център.
Фирмата насочена към развиване на екотуризма стана победител в категорията „Най-добри рекламни материали“, а фитнес центърът бе поставен на второ място в надпреварата за „Най-коректен данъкоплатец“ на панаира на учебните предприятия.
Рекорден брой български плажове са с отличие "Син флаг" - какви са критериите?
Планът за устройството на Борисовата градина ще бъде преработен, съобщиха от общината
Полша е домакин на годишната конференция за възстановяването на Украйна, премиерът Радев ще участва
Тежко остава състоянието на жената, пострадала при катастрофата на АМ "Тракия"