Възстановено е движението по автомагистрала "Тракия“ в двете посоки в района Стара Загора – Нова Загора. Заради обърната цистерна магистралата беше временно затворена, а движението беше пренасочвано по обходен маршрут. За щастие, няма пострадали и изтичане на газ, съобщават от полицията. В момента на място има екип на Гражданска защита и пожарната, които ще източат част от горивото и след това ще изтеглят цистерната. Причините за инцидента се изясняват.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите