Метростанция "Западен парк" беше затворена за достъп на граждани тази сутрин. Причината е забравен багаж, съобщиха от Столична община. Проверка на съдържанието на чантата установи, че няма опасност за гражданите и около 9 ч движението на влаковете беше възстановено.
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец