10-годишната Александра написа писмо до премиера Кирил Петков. Нейната мечта е да стане министър-председател и тя искаше да научи как се управлява държавата.
Във Велико Търново министър-председателят благодари за писмото и разказа за своето ежедневие.
"Всяка сутрин тръгвам на работа с идеята, че трябва да правя нещата, в които вярвам и да спазвам принципите си. Моята мотивация и задача е да съм сигурен, че давам всичко от себе си", заяви Кирил Петков.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите