Единадесет футболисти от Миньор (Перник) са дали положителни проби за коронавирус, съобщи РЗИ.
Изследвани са 25 души, след като бе установен Covid-19 у един от състезателите. Заразените играчи са под домашна карантина.
Екипи на дирекция "Надзор на заразните заболявания" към РЗИ - Перник извършват епидемиологични проучвания на всички случаи, взети са противоепидемични мерки спрямо контактните лица.
Факлоносците предадоха олимпийската факла на председателя на БОК Весела Лечева
Илияна Йотова отличи ученици от 14 общини в инициативата „Спортувай с президента“
Прокуратурата във Варна разследва пет досъдебни производства по казуса "Баба Алино"
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на детската болница заради ограничителни условия