Предпазни консумативи и финансови средства са дарени на МБАЛ-Пазарджик от фирми у нас и от българи, които живеят в Швейцария.
За да помогнат на лекарите, към даренията са се присъединили и организаторите на две благотворителни кампании.
Болницата е получила общо 125 предпазни шлема, а по банковата сметка на лечебното заведение са постъпили дарения от фирми и граждани.

Само за седмица общата дарена сума е над 4000 лева.
От болницата в Пазарджик благодарят за помощта, като обявиха, че финансовите средства ще бъдат използвани за закупуване на предпазни средства за медицинския персонал.

Ловчанският митрополит Гавриил бе награден с орден „Св. св. Кирил и Методий“ – I степен
Ще има ли воден режим в Плевен и Ловеч това лято? Властите вземат спешни мерки
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк