Алберт Попов и Юлия Златкова спечелиха титлите в слалома на Държавното първенство по ски алпийски дисциплини в Банско.
Алберт Попов даде най-бързи времена и в двата манша и завърши с общ резултат 1:42.80 минути. След него се наредиха Камен Златков и Калин Златков.
При жените Юлия Златкова беше най-добра. Тя е сестра на Камен и Калин Златкови. Тя даде най-добро общо време от двата манша - 1:58.63 минути. На второ и трето място в държавния шампионат завършиха Бояна Радева и Силвия Маджарска.
Шампионатът на България ще завърши с гигантския слалом на 3 април.
Линдзи Вон събра погледите на Мет Гала в първата си публична изява след контузията
Алберт Попов: Имам доста по-високи цели към себе си, отколкото хората към мен
Линдзи Вон оставя отворена врата за ново завръщане след тежката катастрофа в Кортина
Триумф за Калин Златков и Анина Цурбриген и в слалома на Държавното първенство
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите