Чете се за: 00:28 мин.
Зимни
алберт попов кара втория манш алта бадия

Българският скиор остана на 32-ра позиция в първия манш на слалома в италианския зимен курорт, пропускайки възможността да се класира за втория манш.

Попов даде време от 57.26 секунди, като остана само на 31 стотни от място сред първите 30, които продължават в надпреварата във втория манш, където се разпределят и точките за генералното класиране.

По този начин българинът пропусна да запише точки за Световната купа още в първия си старт за новия сезон.

След първото преминаване на трасето лидер е представителя на домакините Алекс Винацер с 54.73 секунди, като той има аванс от 27 стотни пред швейцареца Даниел Юле. Трети, на изоставане от 36 стотни е Михаел Мат от Австрия.

Общо 69 алпийци застанаха на старта в Алта Бадия, като 55 от тях стигнаха до финала, като първите 12 се събраха в рамите на една секунда, което обещава интригуващо второ каране.

Атлетико предлага нов контракт на Диего Симеоне
Венци Стефанов за трансфера на Карабельов: Това е най-голямото предателство спрямо мен и Славия!