Александър Везенков и Олимпиакос са само на победа от Финалната четворка на Евролигата

Александър Везенков
08:12, 28.04.2022
Чете се за: 00:42 мин.

Отборът на българския баскетболист Александър Венеков Олимпиакос е е само на един успех от класиране за Финалната четворка на Евролигата.

Гръцкият тим записа победа като гост на Монако с 87:83 (19:23, 26:18, 26:17, 16:25) точки в мач от четвъртфиналните плейофи на турнира.

Олимпиакос поведе с 2:1 успеха в серията.

Следващият двубой е на 29 април, петък.

Александър Везенков отново беше един от най-добрите за своя отбор. Българският баскетболист отбеляза 17 точки, 9 борби и 2 асистенции за 37 минути на терена.

Бившият треньор на ЦСКА-София Саша Илич застава начело на руския Пари Нижний Новгород
13:24, 04.05.2024
Гледайте финалите на европейското първенство по спортна гимнастика за жени НА ЖИВО по БНТ 3
12:20, 04.05.2024
България излиза срещу Молдова в опит да се класира за плейофите и изкачване в по-горна дивизия на европейското ръгби
12:02, 04.05.2024
Чете се за: 02:30 мин.
Константин Костадинов изигра силен мач, но Аликанте загуби в испанската втора дивизия по баскетбол
11:35, 04.05.2024
Чете се за: 00:52 мин.
Ансамбълът на България остана на едно място от почетната стълбичка в многобоя на Европейската купа по художествена гимнастика в Баку
11:30, 04.05.2024
Чете се за: 01:50 мин.
Ванкувър се класира за полуфиналите в Западната конференция на НХЛ
11:09, 04.05.2024
Чете се за: 02:10 мин.
България изпраща четирима боксьори на "Златен гонг"
10:29, 04.05.2024
Чете се за: 00:25 мин.
Кирил Киров остана осми във финала на 10 метра пистолет на Световната купа по спортна стрелба в Баку
10:11, 04.05.2024
Чете се за: 00:32 мин.