Бившият футболист на ЦСКА-София - Али Соу използва социалните мрежи, за да се сбогува с тима от Борисовата градина и да благодари на феновете за подкрепата.
“Прочетох всички прекрасни съобщения. Беше чест, че носих екипа на ЦСКА, потих се и се борих за семейството на ЦСКА (Президент, директори, треньори, играчи и екип) и най-важното ФЕНОВЕТЕ, които винаги бяха там за добро и лошо на тима. Уважавам и оценявам всички ви. Обичам ви!
Сега, след като приех ново предизвикателство в моята кариера, аз никога няма да забравя семейството на ЦСКА, САМО ЦСКА!”, написа Соу в “Инстаграм”.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите