Носителят на три титли от Големия Шлем, Анди Мъри записа първи успех от септември насам в организирания от него турнир „Битката на британците“ в Роухемптън.
Двукратният шампион от Уимбълдън се наложи със 7:6(5), 6:4 над сънародника си и настояща първа ракета на Великобритания, Дан Евънс.
Последната победа на 33-годишния Мъри дойде в първия кръг на US Open, когато той осъществи феноменален обрат от 0:2 до 3:2 сета срещу японеца Йошихито Нишиока.
След това обаче шотландецът влезе в серия от три поражения, отсттпвайки последователно на Феликс Ожие-Алиасим във втория кръг в Ню Йорк, на Стан Вавринка в първия кръг на "Ролан Гарос", както и на Фернандо Вердаско на турнира в Кьолн.
ПСЖ следи Кефрен Тюрам, а бъдещето на Коло Муани в Ювентус остава основна тема
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?
След сигнал от регионалния министър: Прокуратурата разследва строежа на лот 4 на АМ "Хемус"
Иван Иванов: Твърденията на министър Шишков за пътното строителство са абсолютно неверни