Антов отново остана резерва при успех на Болоня

18:07, 14.03.2021
Чете се за: 00:26 мин.

20-годишният централен бранител отново изгледа от пейката победата на неговия тим с 3:1 над Сампдория в среща от 27-ия кръг на италианската Серия "А".

Победата помогна на "червено-сините" отново да прескочат състава на Фиорентина и да се завърнат на 12-та позиция във временното подреждане, само на точка зад днешния си опонент.

На стадион "Ренато Дал`Ара" възпитаниците на Синиша Михайлович излязоха напред в резултата в 27-та минута чрез Муса Бароу, който се разписа с глава след центриране на Родриго Паласио.

Десет минути по-късно опитният Фабио Куалиарела изравни, но малко преди почивката Матиас Сванберг отново даде аванс на домакините.

Крайното 3:1 оформи Роберто Сориано, двадесетина минути преди края на редовното време.

В следващия кръг Болоня ще гостува на Кротоне, докато Сампдория приема Торино.

Сирни Заговезни - ден за искане и даване на прошка (Снимки)