Апелативната комисия към Българския футболен съюз (БФС) ще разгледа жалбата на ЦСКА за намаляване на наложеното наказание от два мача без публика и глоба в размер на 15 300 лева.
"Червените" бяха санкционирани след срещата с Лудогорец от 28-ия кръг на Първа лига.
На 10 май ще се проведе заседание на Апелативната комисия, на което ще бъде взето решение по същество.
От ЦСКА трябва да предоставят видеозапис с цел да затвърдят аргументите си. На срещата ще присъства законен представител или надлежно упълномощено лице от ЦСКА, председателя на Дисциплинарната комисия (ДК) към БФС или упълномощен от него друг член от ДК и съдиите от срещата с Лудогорец Георги Кабаков и Диян Христов.
Ръководството на ЦСКА подаде жалбата по-рано днес.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите