Арда вкара четири гола на турци в контрола в Анталия

15:29, 25.01.2023
арда вкара четири гола турци контрола анталия

Отборът на Арда Кърджали разби с 4:0 турския Аланияспор в първата контрола на "сините" по време на зимния им подготвителен лагер в Анталия, Турция.

За футболистите на Александър Тунчев това беше общо втори успех в проверките, след като преди няколко дни "сините" надиграха с 5:0 състава на Димотровград.

В днешния двубой срещу Аланияспор пък кърджалии откриха резултата в края на първото полувреме чрез Иван Тилев, а след почивката две попадения на Радослав Цонев и едно на Атанас Зехиров оформиха крайното 4:0 в полза на Арда.

Сега за отборът от Кърджали предстоят няколко дни почивка преди в неделя (29 януари) да изиграят следващата си проверка срещу украинския Зоря Луганск.

В друга контролна среща от днешния ден съставът на Ботев Враца надигра с 3:0 третодивизионния Банско. Точни за тима на Даниел Моралес бяха Краси Тодоров, Клери Сербер и Петко Ганев.

Микаела Шифрин грабна втора поредна победа в Кронплац и подгони рекорда на Ингемар Стенмарк