В Димитровград арестуван за каналджийство е скочил от третия етаж на Районното управление и е починал. Инцидентът е станал малко след 5.00 часа, когато задържаният, който е на 32 години от град Стамболийски е скочил от прозореца на ареста, който се намира на последния етаж. ю
Младият мъж е загинал на място.
Той е бил задържан вчера за 24 часа след като е заловен с петима нелегални имигранти в кола на магистрала "Марица".
Вижте повече в прякото включване на Цанка Семерджиева
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района