Арсенал стана поредният отбор, който иска да привлече в своите редици сръбската звезда на Фиорентина Душан Влахович, като за целта лондончани са готови да платят на "виолетовите" сумата от 80 милиона евро.
Съставът от Флоренция е останал доволен от офертата на английския клуб, но все още не може да предприеме никакви действия, тъй като самият Влахович иска да изслуша всички предложения към него.
Освен "артилеристите" в битката му за подписа се очаква да влязат още Ювентус, Атлетико (Мадрид) и ПСЖ.
Вече е повече от ясно, че 21-годишният нападател няма да преподпише с Фиорентина, като настоящото му споразумение изтича през 2023 година.
Именно поради тази причина от ръководството на "виолетовите" са готови да го продадат срещу сериозна сума възможно най-скоро. Единственото желание на клуба е Влахович да не се озове в пряк конкурент като Ювентус.
И Манчестър Юн, и Челси не успяха да спечелят срещите си от 19-ия кръг във Висшата лига
Димитър Митов беше титуляр за Абърдийн при загубата от Хибърниън в шампионата на Шотландия
Собственикът на АЕК към Мартин Георгиев: Искаме да си важен гладиатор (ВИДЕО)
Урсула фон дер Лайен: Еврото ще подсили още повече гласа на България в Европа
Усещане за минус 45 градуса на връх Мусала в последното утро на 2025 година