Победата е трета поредна за бергамаските в шампионата

Аталанта
21:43, 04.02.2024
Чете се за: 00:55 мин.

Аталанта се утвърди в топ 4 на италианската Серия А след победа у дома срещу Лацио с 3:1.

Успехът е трети пореден за бергамаските в шампионата и тимът заема четвъртата позиция с 39 точки. Лацио е девети с 34 точки.

Аталанта доминираше на терена и поведе с гол на Марио Пашалич, а два гола добави преотстъпеният от Милан Шарл Де Кетеларе.

Почетното попадение за римляните вкара Чиро Имобиле от дузпа в 84-а минута. Попадението е първо за Имобиле от ноември миналата година.

Юношите на България до 16 г. завършиха на шесто място на Европейската зимна купа по тенис