Старши-треньорът на Монтана сподели, че неговия отбор е бил по-добрият на терена в мача срещу Етър, спечелен от монтанчани с 1:0.
Атанасов изрази мнението, че Монтана разполага с по-качествените футболисти в сравнение с "болярите" и това е довело до по-скованата игра на тима в двубоя на стадион "Огоста".
"Монтана бе по-силен в характера на футболистите. Също така мисля, че ние имаме повече качества от Етър. Имаше малко повече скованост в играчите ни и не успяхме да създадем достатъчно положения пред противниковата врата, но мисля, че бяхме по-добри. Тази победа ни трябваше".
Наставникът отправи поглед и към предстоящото дерби на Северозапада срещу Ботев Враца, изразявайки оптимизъм, че неговия отбор има големи шансове да стигне до нова победа
"Срещу Ботев Враца ни чака мач на тактическо надлъгване. Зависи как ще влезем в мача. Мисля, че имаме големи шансове да спечелим. Всяка победа е важна от психологическа гледна точка. Още не сме постигнали нищо. Трябва да спечелим още три мача, за да сме сигурни, че ще се спасим. Седяхме доста долу, дано да се вдигнем", каза Атанасов.
Изборните нарушения: Ефективни ли са разследванията и достатъчни ли са наказанията?
Премиерът Андрей Гюров обяснява във видео защо държавната помощ за гориво е 20 евро
Отиде си легендата на кукления театър Слава Рачева – гласът на "Педя човек - лакът брада"