Атлетико Мадрид с минимален успех срещу Осасуна

20:12, 29.01.2023
Чете се за: 01:17 мин.
атлетико мадрид минимален успех осасуна

Отборът на Атлетико Мадрид постигна минимална победа с 1:0 срещу Осасуна като гост в среща от 19-ия кръг на Ла Лига.

"Дюшекчиите" започнаха по-силно срещата и през първото полувреме създадоха по-интересните ситуации, но с пропуски се отчетоха Пабло Бариос и Антоан Гризман.

След почивката домакините от Осасуна бяха по-активния тим, но въпреки това не успяха да отбележат гол.

Така се стигна до 74-ата минута, когато Родриго де Пол изведе Саул Нигес зад отбраната на гостите и с удар по земя бившият испански национал донесе трите точки на Атлетико Мадрид.

С тази победа момчетата на Диего Симеоне събраха 34 точки, които към момента им отреждат 4-о място в подреждането. В същото време Осасуна заема 7-а позиция с 28 пункта.

Частични местни избори в Австрия: Основната партия в управляващата коалиция губи подкрепа
Ще стигне ли хартията за изборите на 2 април?