Байерн дава почивка на Нойер срещу Лацио

от Димитър Русев , Източник: БНР
14:37, 16.03.2021
Чете се за: 00:30 мин.
байерн дава почивка нойер лацио

Байерн може да даде почивка на Мануел Нойер във втория мач от осминафиналите в Шампионската лига срещу Лацио в сряда след успеха си като гост с 4:1 в първата среща между двата отбора.

34-годишният вратар присъстваше на загрявката на европейския клубен шампион, показана в интернет, но след това не участва в същинската част на заниманието.

Резервният страж Александър Нюбел вероятно ще изиграе третия си двубой с екипа на баварците през настоящия сезон.
Крилото Кингсли Коман също може да остане извън състава на "червените" за утрешната среща с "орлите" в Мюнхен.

Ако Байерн преодолее Лацио, ще има рекордните 19 участия на четвъртфиналите в Шампионската лига. До момента баварците държат върховото постижение заедно с Барселона.

Двата отбора имат по 18 участия сред най-добрите осем отбора в турнира. Барселона отпадна срещу Пари Сен Жермен на осминафиналите през настоящия сезон.