Байерн запази аванса си начело в Бундеслигата след пестелива победа над Фрайбург

байерн мюнхен обърна аугсбург разгроми мач осем гола bdquoалианц аренаldquo
18:50, 08.04.2023
Чете се за: 01:00 мин.

Отборът на Байерн Мюнхен постигна минимална победа с 1:0 при визитата си Фрайбург в двубой от 27-ия кръг на германската Бундеслига.

Единственото попадение на „Шварцвалд Щадион“ бе отбелязано в 51-ата минута от бранителя на баварците Матайс Делихт, който получи топката зад дъгата на наказателното поле на домакините и с мощен изстрел от над 20 метра се разписа в горния ляв ъгъл на вратата, пазена от Марк Флекен.

В класирането съставът на Томас Тухел е лидер с 58 точки, на два пункта пред втория Борусия Дортмунд. Фрайбург е четвърти с 47 точки.