България ще срещне Словения и Белгия в квалификациите на Европейското първенство по бадминтон за смесени отбори, което ще се проведе през следващата година.
При жребия тимът беше поставен като водач на първа подгрупа на Група 5, а националите ще играят пресявки в периода 15-18 декември 2022 г.
"Българският национален отбор ще се изправи първо срещу отборите на Словения и Белгия. Пожелаваме успешна подготовка на състезателите", написаха от родната федерация по бадминтон в социалните мрежи.
Ива Ереминова подобри класирането си и завърши седма на европейското първенство в Будапеща
Тиери Нювил запази лидерството си на Рали Акрополис, Ожие остава в битката за победата
Дара Стоянова заема осмо място във временното класиране за многобоя на Световната чалъндж купа по художествена гимнастика в Румъния
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им