Българският национален отбор по футбол за юноши до 17 години отлетя за Израел, където ще участва на Европейското първенство между 16 май и 1 юни.
Младите "лъвчета", водени от селекционера Йордан Петков, са в една група с отборите на Нидерландия, Франция и Полша.
Всичките двубои на българските национали до 17 години ще може да проследите на живо в ефира на БНТ 3, а началото е още този понеделник (16 май) с мача срещу "лалетата" от 20.00 часа. Студийната програма започва 30 минути по-рано.
Следващите два двубоя на момчетата на Йордан Петков са на 19 май отново от 20.00 часа срещу Франция и на 22 май от 17.30 часа срещу Полша.
В ПАОК доволни, че Десподов остава в Солун и пропуска турнето на България в Индонезия
Футболната федерация на Ангола отмени планираните приятелски мачове този месец срещу Йордания и Иран
Част от иранския женски футболен отбор напусна Австралия, след като отказа убежище
Държавата отделя между 20 и 30 млн. евро от бюджета за помощи заради скъпите горива
Полицаи от Карлово задържаха мъж, нанесъл материални щети по десетки автомобили
Американският президент с призив да бъде гарантирана сигурността на корабоплаването в Ормузкия проток