Безгрешно представянве на Уест Хем в Лигата на конференциите

Уест Хем
09:11, 04.11.2022

Уест Хем победи ФКСБ с 3:0 в последния шести кръг от груповата фаза на Лигата на конференциите. "Чуковете" са първия отбор в турнира, който взима максимален брой точки в груповата фаза.

Възпитаниците на Дейвид Мойс откриха резултата в 40-ата минута на стадион "Арена Национала" в Букурещ. Пабло Форналс стреля от воле от границата на наказателното поле за 1:0.

След почивката лондончани удвоиха преднината си в двубоя, след като Джойским Дауа си отбеляза автогол.

Футболистът, започнал успеха за гостите оформи и крайния резултат. Пабло Форналс се разписа повторно, за да покачи головата си сметка за вечерта.

В другия мач от групата Андерлехт победи Силкеборг с 2:0, след попадения на Лиор Рефаелов и резервата Бенито Раман.

Уест Хем завърши на лидерската позиция в група "Б" с актив от 18 пункта, 13 отбелязани попадения и 4 допуснати. ФКСБ остана на последното четвърто място с 2 точки.