Групата българи трябваше да излети към София вчера, но полетите бяха анулирани заради проливните дъждове и наводнения
Българите, които от вчера са били блокирани на летището във Валенсия, вече са отпътували към България. Това съобщи за "По света и у нас" Рени Младенова, председател на Асоциация "Прогрес", Валенсия и на Българското неделното училище "Васил Левски" в испанския град.
Групата българи трябваше да излети към София вчера, но полетите бяха анулирани заради проливните дъждове и наводнения във Валенсия. Сред тях имаше и членове на Секционна комисия за парламентарните избори.
Горещите вълни и глобалното затопляне: Според доклад дейността на човека ускорява затоплянето
Влак с 200 пътници и без работещ климатик блокира в Италия по време на горещините
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си