Боклукчийски камион се удари в пешеходен надлез в столичния квартал "Младост".
Пострадали са шофьорът и служител на фирмата, който се е возил в камиона.
Водачът не е преценил, че е с вдигнат кран и не може да мине под надлеза, в резултат на което се е ударил в него.
При сблъсъка кранът се е откачил.
Шофьорът е изпаднал в шок и е припаднал, но се разминал само с леки наранявания.
По-тежко е състоянието на неговия колега, който е с комоцио и е хоспитализиран в реанимацията на Окръжна болница.
По пешеходното съоръжение няма сериозни щети.
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро