Борусия М и Вердер с реми, Груев титуляр

Българският национал Илия Груев игра като титуляр при загубата на Вердер Бремен с 0:2 срещу Айнтрахт Франкфурт в мач от 21-ия кръг на германското първенство по футбол.
Снимка: БГНЕС АРХИВ
08:21, 18.03.2023

Борусия (Мьонхенгладбах) и гостуващия Вердер (Бремен) завършиха при равенство 2:2 в първия мач от XXV кръг на германската Бундеслига.

Българският национал Илия Груев бе титуляр за Бременските музиканти и бе заменен 8 минути преди края на редовните 90.

Първото полувреме приключи без попадения, но малко след почивката Борусия откри чрез Маркъс Тюрам. Френският национал се разписа в 48-ата минута, ала в 65-ата Марвин Дукш изравни.

Само 8 по-късно, в 73-ата, домакините отново поведоха чрез Флориан Нойхаус, но в 89-ата отново Дукш се разписа, за да фиксира крайното 2:2.
След него двата отбора продължиха негативните си серии – домакините са без успех в 4 мача, докато гостите – в 3.

Съперниците остават с по равен брой точки – 31, заемайки 10-о и 11-о място във временното класиране.