В следващата си проверка по време на лагера врачани ще премерят сили и с другия сръбски гранд - Цървена звезда

17:40, 28.01.2024
Чете се за: 01:25 мин.
ботев враца отстъпи минимално партизан първата контрола кипър

Отборът на Ботев Враца допусна минимално поражение с 0:1 от сръбския гранд Партизан Белград по време на първата си проверка от подготвителния лагер в Кипър.

Футболистите на Христо Янев изиграха добър двубой срещу именития си съперник, но в крайна сметка така и не намериха път към вратата на "гробарите".

Това обаче стори Матеус Сулданя в 23-ата минута, когато бразилецът се използва от извеждащо подаване на свой съотборник и преодоля вратарят Федерико Бариос, реализирайки единствения гол в срещата.

По този начин Ботев Враца допусна втора загуба в контролите си по време на зимната подготовка, след като преди няколко дни тимът отстъпи и на втородивизионния Монтана.

В следващата си проверка на кипърска земя пък врачани ще премерят с шампиона на Сърбия - Цървена звезда, като мачът ще се проведе на 1 февруари (четвъртък).

Нов законопроект: Въвеждат служебни адреси за хора без адресна регистрация