До края на деня проблемът с "Топлофикация" ще бъде решен. Водят се преговори за поетапно изплащане на задълженията на стойност 800 млн. лева, заяви шефът на "Булгаргаз" Веселин Синабов.
"Искът за запор е частичен и е подаден на 20 септември, а причината е, че "Топлофикация", не само че е е платила зимните задължения, но сега дори и летните, които са значително по-малки - вноски не е превела", допълни той.
Синабов гарантира, че столичани няма да останат на студено.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец