Царско вкара 4 на Арда за края на редовния сезон

12:17, 26.04.2021
Чете се за: 00:33 мин.
царско вкара арда края редовния сезон

"Царете" завършиха подобаващо участието си през редовния сезон на българската Първа Лига, надигравайки с 4:0 у дома състава на Арда.

Мачът на практика бе без значение и за двата тима, тъй като играчите на Антони Здравков със сигурност ще се борят за местата между 7-мо и 10-то, докато кърджалии отдавна си подсигуриха мястото в първата шестица.

Емануил Манев даде аванс на домакините в 16-та минута, след като се разписа от пряк свободен удар, а в 34-та отново той удвои резултата, разписвайки се с чудесен удар извън границата на наказателното поле.

В самия край на полувремето пък Андерсон Кордейро направи резултата класически, вкарвайки при добавка след удар на Димитър Костадинов.

Четвърт час преди края отново бразилецът бе точен, отбелязвайки с глава, след като рикоширал изстрел на Роси, се превърна в идеално центриране.

Мачът ще се запомни и с рекорда, поставен от Радослав Узунов, който се превърна в най-младия дебютант в елита на България, влизайки в игра на само 15 години и 1 месец.