Снимка: startphoto.bg
от БНТ , Източник: БГНЕС
17:18, 18.02.2023
Чете се за: 01:27 мин.

Отборите на Черно море и Берое направиха равенство 1:1 в мач от 20-ия кръг на Първа лига, игран на стадион "Тича" във Варна.

Край морето домакините поведоха в резултата още в 13-та минута, когато Алекс Фернандес завърши добра комбинация на тима след асистенция на Велислав Василев. В 72-та минута "моряците" направиха груба грешка в защита и оставиха сам в малкото наказателно поле Тонислав Йорданов, който с лекота прати топката във вратата с глава. До края не паднаха повече голове и двата тима поделиха точките.

След този мач Черно море заема шесто място в класирането с 33 точки, докато Берое заема 11-та позиция в подреждането с актив от 20 точки. В следващия кръг варненци гостуват на Пирин Благоевград в понеделник, 27-ми февруари, от 17:30 ч., докато Берое има визита на Ботев Пловдив с неделя, 26-ти февруари, от 14:45 ч.