Четирима души са транспортирани до лечебни заведения след инцидента с пътнически влак на Централна гара София, съобщиха от пресцентъра на здравното министерство.
По данни на Центъра за спешна медицинска помощ, двама мъже са откарани в УМБАЛСМ "Пирогов", един е откаран във Военномедицинска академия и един в УМБАЛ "Царица Йоанна – ИСУЛ".
Четиримата пострадали са в добро общо състояние и преминават всички необходими прегледи и изследвания, за да се конкретизира тяхното състояние и да се уточни дали е необходима хоспитализация. От ВМА информираха, че не се налага прием за закарания там мъж.
Други осем души са прегледани на място от реанимационен екип на ЦСМП-София. Те са с леки наранявания и не се налагат допълнителни медицински дейности, уточняват от Министерството на здравеопазването.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг