Нова промяна в програмата на контролните мачове на Лудогорец в Турция се налага заради COVID-19.
В последната си проверка в Белек на 4 февруари шампионите ще срещнат първенеца на Грузия Динамо (Тбилиси), а не БАТЕ (Борисов).
Белоруският клуб е получил временна забрана да пътува за Турция заради сложната епидемиологична обстановка в Европа.
Двубоят с Динамо (Тбилиси) в четвъртък започва в 17,00 ч. местно време (16,00 ч. българско) и ще се играе на основния терен на спортен комплекс "Титаник" в Белек.
Парагвай поиска обяснение от ФИФА заради ситуация с Джуд Белингам на Мондиал 2026
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив