ЦСКА 1948 и Черно море не се победиха в мач с два отменени гола

22:15, 09.10.2022
Чете се за: 02:12 мин.
цска 1948 черно море победиха мач два отменени гола

Отборите на ЦСКА 1948 и Черно море завършиха наравно 0:0 в среща от 13-ия кръга на Първа лига, която се игра на стадиона в Бистрица.

Въпреки нулевото реми и двата тима имаха своите ситуации в срещата, като домакините дори трябваше да преглътнат и факта, че две техни попадения бяха отменени.

Първото от тях дойде в 53-ата минута, когато Ивайло Чочев се разписа с глава след подаване от ъглов удар на Георги Русев, но системата ВАР се намеси, за да подскаже на арбитъра Георги Димитров, че голмайсторът Чочев е извършил нарушение в атака и така голът беше отменен.

Десет минути преди края на редовното време "червените" отново пратиха топката във вратата на гостите този път чрез Елитон, който обаче беше в положение на засада и така и това попадение не беше зачетено.

Между тези две ситуации пък "моряците" стигнаха до опасност чрез резервата Велислав Василев, който стреля от границата на наказателното поле, но Даниел Наумов се отчете с важно спасяване.

В крайна сметка гол така и не падна и по този начин двата отбора поделиха точките. ЦСКА 1948 остава начело в подреждането с 27 точки, докато Черно море е 5-и с 23 пункта. Варненци обаче имат и мач по-малко в сравнение с днешния си съперник.

Фестивалът на светлините в Берлин намали илюминациите тази година заради енергийната криза
Камионът бомба, взривил Кримския мост, е минал през България, съобщи руският следствен комитет