ЦСКА 1948 не успя да победи Ботев Враца в приятелски мач

цска 1948 успя победи ботев враца приятелски мач
Снимка: ФК Ботев Враца
18:20, 24.09.2022
Чете се за: 01:25 мин.

Отборите на ЦСКА 1948 и Ботев Враца не успяха да се победят в контролна среща, която се играе в София. Двата отбора си размениха по един гол за крайното 1:1.

Домакините поведоха в 75-ата минута чрез Аспарухов, а футболистите на Даниел Моралес изравниха с 86-ата, а автор на попадението бе Даниел Генов.

Двата отбора направиха интересен мач, в който разделиха преимуществото в различни периоди от срещата. В течение на двубоя и двамата треньори направиха доста смени с наличните футболисти, с които разполагаха.

"Червените" се възползваха от неразбирателство в защитата на Ботев и в 75-ата минута Александър Аспарухов успя да я бутне в мрежата.

В 86-ата минута се стигна до изравнителния гол. Венцислав Христов стреля от дистанция, вратарят изби, но Даниел Генов бе на правилната позиция и успя да я вкара в мрежата.