цска 1948 обърна бившия тим саша илич сръбският чукарички
Снимка: ПФК ЦСКА 1948
19:31, 25.01.2023
Чете се за: 01:42 мин.

Отборът на ЦСКА 1948 победи сръбския Чукарички с 2:1, където доскоро работеше старши треньорът на ЦСКА Саша Илич.

Така тимът на Тодор Янчев остава непобеден по време на лагера си в Турция след успех над Ханза Рощок (2:1) и равенство с Торпедо Кутаиси (0:0).

Сърбите поведоха в 41-та минута, когато Овусу бе оставен да стреля и с хубав удар малко пред наказателното поле прониза Даниел Наумов. „Армейците“ стартираха отлично втората част и много бързо стигнаха до изравнително попадение. Точен в 50-та минута бе дежурният голмайстор на тима Ивайло Чочев, който засече с глава от ъглов удар и реализира за 1:1.

Две минути преди края на редовното време Радослав Кирилов проби отлично по лявото крило и стреля в близкия ъгъл, вратарят спаси, топката стигна до Алекс Колев, който пусна към Бирсент Карагарен, а той на празна врата не сбърка и донесе успеха на своя отбор.

Следващата проверка на ЦСКА 1948 е срещу казахстанския Аксу в събота, 28 януари.

БФС обяви програмата за 19-и и 20-и кръг в Първа лига, Левски приема Черно море на „Ивайло“
Седмица до края на 48-ото НС: Депутатите вече мислят за предсрочните избори