ЦСКА 1948 договори контрола срещу сръбския гранд Партизан. Двубоят между двата тима ще се проведе на стадион „Партизан“ на 25 март от 12:00 часа.
От клуба обявиха, че в приятелскатата среща няма да могат да вземат българските национали Даниел Наумов, Радослав Кирилов и Георги Русев, както и Парвиз Умарбаев, Стив Фуртадо и Райън Бидунга, които ще защитават цветовете на Таджикистан, Кабо Верде и Конго.
В момента тимът на Партизан заема втората позиция в сръбския елит, докато ЦСКА е трети в Първа лига. Партизан е 27 пъти шампион на своята страна, има спечелени 16 национални купи и 1 Суперкупа на родината си.
Последвайте нашия канал "Спорт по БНТ" във Viber
Последвайте ни и във Фейсбук, за да сте винаги в час с последните спортни новини
Намерете БНТ в социалните мрежи: Instagram, Facebook, LinkedIn, TikTok
Руи Мота: Това, което видяхме, показва капацитета на Лудогорец да се бори до край
Сдружението "Левски на левскарите" сигнализира за липса на прозрачност в управлението на клуба и поиска ясна визия за стадиона и първия отбор
МС предлага коли на НСО да бъдат прехвърлени към администрацията на президента
Тежка катастрофа между лека кола и камион затруднява движението край Пловдив (СНИМКИ)
Зърнопроизводителите в протестна готовност, настояват за среща с премиера