ЦСКА надви Спортист (Своге) в контрола

18:35, 27.03.2022
цска надви спортист своге контрола

Отборът на ЦСКА спечели с 3:1 срещу състава на Спортист (Своге) в контрола, организирана по време на паузата за националните отбори.

Проверката, която се изигра на базата на "червените" на Панчарево, започна с очакван натиск на отбора на Стойчо Младенов, който най-накрая даде резултат в 17-ата минута, когато Асен Дончев даде аванс на "армейците".

В следващите 10 минути отборът на ЦСКА стигна до нови два гола чрез Йоан Баи и Браян Морено, но и двете попадения не бяха зачетени заради засада.

Така се стигна до заключителните минути на първата част, когато изненадващо отборът на Своге стигна до изравнителен гол чрез Ариф Ферадов.

В 57-ата минута "червените" отново взеха аванс, след като Бисмарк Чарлс беше повален в наказателното поле, а Карло Мухар превърна отсъдената дузпа в гол, правейки резултата 2:1.

В 73-ата минута пък Мухар влезе в ролята на асистент, подавайки на Бисмарк Чарлс, който премина покрай стража на Своге и на опразнена врата оформи крайния резултат в срещата.

Димитър Гърдев от ИТН за войната в Украйна: Има информационен натиск и от двете страни
Доменико Берарди: На "хладна" глава боли още повече