ЦСКА не успя да вкара гол на десетима от Македония ГП под горещото слънце в Скопие

цска успя вкара гол десетима македония горещото слънце скопие
20:29, 21.07.2022
Чете се за: 02:10 мин.

Отборът на ЦСКА завърши наравно 0:0 при визитата си на Македония Гьорче Петров в първи двубой от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите.

Двата тима представиха постна продукция под жаркото слънце и температура от над 35 градуса в Скопие.

Съставът на Саша Илич се представи слабо и не успяха да стигне до гол, въпреки че "червените" играха с човек повече през цялото второ полувреме.

От началото на двубоя преимущество във владеенето на топката бе на страната на ЦСКА, но футболистите на българския вицешампион бяха безидейни и неефективни в атака.

От своя страна домакините се защитаваха добре и изглеждаха опасни на контраатака, макар че така и не затрудниха вратаря Густаво Бусато.

В рамките на последните пет минути на първото полувреме халфът на Македония ГП Матеус Лемос си изкара два жълти картона и бе изгонен, макар че вторият картон, отсъден за нарушение срещу Енес Махмутович, бе спорен.

След почивката "армейците" не успяха да се възползват от численото си преимущество и в крайна сметка отправиха само един точен удар за 90 минути.

По този начин ЦСКА не успя да си осигури аванс в първия мач и ще трябва да търси задължителна победа на реванша в София след седмица, ако иска да продължи напред в третия по сила европейски клубен турнир.

Защо старо нарушение на Георги Семерджиев достига до прокуратурата чак след година и половина?
Нови спорове между главния прокурор и депутатите - Иван Гешев занесе 120 тома материали в правна комисия (ОБЗОР)