Цветан Соколов най-резултатен за Динамо в първия четвъртфинал срещу Зенит в руската волейболна лига

цветан соколов резултатен динамо първия четвъртфинал зенит руската волейболна лига
10:49, 31.03.2024
Чете се за: 00:37 мин.

Бившият вече капитан на България Цветан Соколов и неговият Динамо (Москва) са на крачка от полуфиналите в руската Суперлига. Воденият от Константин Брянский тим надигра Зенит (Санкт Петербург) с 3:0 (32:30, 25:20, 25:20) в първия четвъртфинал помежду им.

Соколов бе най-резултатен с 21 точки (1 ас). С 19 точки се отчете Антон Семишев, 13 точки добави Денис Богдан (1 ас, 2 блокади). За съперника Владислав Бабкевич приключи със 17 точки (2 аса).

Вторият мач е на 3 април (сряда), от 18:00 ч. б.в. Играе се до две победи от три мача.

Димитър Кузманов стартира срещу американец в квалификациите на АТР 250 турнира в Маракеш
Настимир Ананиев: Борисов се страхува от "Продължаваме Промяната"