Цволе с Филип Кръстев в състава с тежко поражение в Ередивизи

В следващия кръг Филип Кръстев и съотборниците му ще бъдат домакин на един от аутсайдерите Екселсиор (Ротердам).

филип кръстев вкара дебютното попадение цволе тимът загуби аякс
Снимка: startphoto.bg
09:21, 04.04.2024
Чете се за: 00:45 мин.

Българският национал Филип Кръстев беше титуляр за Цволе и остана на терена до 76-ата минута при поражението с 1:5 от Утрехт. Всички попадения в мача паднаха през второто полувреме. Това е трето поредно поражение за Цволе в Ередивизи. Отборът няма победа от началото на февруари и вече заема 14-ото място с 28 точки.

В предишния кръг Кръстев вкара красив гол на гранда Аякс (1:3), което му донесе титулярно място.

Денков: Въртят се слухове, че ДАНС прикрива канали за наркотици
Специализираната полицейска акция в Пловдив и областта няма да е епизодична, коментираха от МВР