7-годишно дете е паднало от терасата на третия етаж в блока, в който живее. Инцидентът е станал тази сутрин в жилищен комплекс “Дъбника” във Враца.
Момиченцето видяло, че е само в апартамента, паникьосало се и побегнало към остъклената тераса, разкъсвайки комарника, след което паднало от терасата и счупило едното си краче.
То е откарано незабавно във врачанската болница. Детето е било оставено само няколко минути. Майката е била на работа, а бащата е излязъл, за да вземе закуска, докато детето още спяло. Родителите отказват да коментират случая, а според съседи, се чули викове от момиченцето, вероятно от уплаха, че е само.
По случая се води разследване.
Банско събира световния елит на дигиталните номади и засилва туризма извън сезона
16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
Бургас затяга мерките срещу пожари: проверки, санкции и засилен контрол в рисковите райони
Тир се блъсна в мантинелата на АМ “Тракия” и се озова в канавка край Карнобат
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си